İtalyan Boya Örnekleri

İtalyan Boya Örnekleri; Sınırsız renk ve ton seçenekleri ile fark yaratan Mila Boya tüm dekoratif boyalarda sektörün ihtiyaç duyduğu inovatif ürünler geliştirip, müşteri ve ustaların beklentilerini maksimumda tutmak için ar-ge çalışmalarına bu yönde hız verdi.

Bugün Mila Boyanın İtalyan Dekoratif Boya örneklerine hep beraber bakalım.

Mila Effects No:1 Fames

Kelime anlamı gibi şöhretli olan bu malzeme, 2000 li yılların başında Dekoratif Boya denilince ilk akla gelendi. Günümüzde eskisi kadar rağbet görmese de yeni gelişen aparatlar, desenli rulolar ve efekt tamponlar ile popülerliği hala devam ediyor. Sınırsız renk seçeneklerine ve desen örneklerine Mila Boya – Renk Kartelaları kısmından ulaşabilirsiniz.

Mila Effects No:2 Prestige 

Prestige, ustanın spatula ve mala ile duvarlara renk vermek ile kalmayıp hayat verdiği malzeme. Oldukça parlak ve sert bir yüzeye sahip olan bu malzeme ile inanılmaz dekorlar ve desenler elde ediliyor. İnsanlarda hayranlık uyandırıyor. İtalyan Dekoratif Boyaların en sevilen malzemelerindendir. Sınırsız renk ve desen seçeneklerine Mila Boya’dan ulaşabilirsiniz.

Mila Effects No:3 Cosmo 

Cosmo, ustasının elinden hayat bulan, süet dokusu ve üç boyutlu görünümü ile mekanlara zarafet ve şıklık katan malzemelerden. Bakmakla dokusu ve boyutu bitmiyor. İnsana huzur veriyor. Renkleri ve dokusu için Mila Boya yı ziyaret edebilirsiniz.

Mila Effects No:4 Amber

Mila Boya Efekt Ürünler listesinde dördüncü sırada olan Amber, Sıradışı ve Otantik desenler elde edilebilen, ustasının yorumunu ve sanatını sonuna kadar gösterebildiği, üzerine istenilen renkte özel efekti uygulanan dekoratif malzemedir. Sizde sanatını ruhunuza kadar hissetmek isterseniz Mila Boya yı ziyaret edebilirsiniz.

Mila Effect No: Sart 

Sart, İtalyan Boya Desenleri ve İtalyan Boya Örnekleri denilince en fazla bulunan malzemelerdendir. İtalyan Sıva olarakta geçen bu malzeme duruşu, görünümü ve dokusu ile mekanlara muhteşem hava katıyor. Örnekleri için Mila Boya Atölyelerini ziyaret edebilirsiniz.

Mila Effects No:6 Safir

Safir, Efekt Boyalarda bir hayli gözde şuan. İçeriğinde ki kristalimsi tanecikler ile duvarlar ışık saçıyor. İnci dokusu ile farklı görünümler ve desenler vermeye de uygun. Sınırsız renk seçeneği için Renk Kartelası kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Mila Effects No:7 Prisma 

Prisma, duvarlara sanat veren, duvarlarınıza aşık olup, gözlerinizi alamayacağınız malzemelerden.

Mila Effects No:8 Betonup 

Son yılların fenomeni olan, Betonup şehir yaşamında brüt dokusu ile dinlendiren huzur veren malzemelerden. İlham veren bu malzeme ile Mila Boya da buluşabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?