İLETİŞİM

Milawall / Head Offıce

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. Balance Office Güneşli A BLOK No:19/4 D:108 Bağcılar / İstanbul

Telefon Numarası: 0212 445 45 22

E-Mail: info@milawall.com

Milawall İstanbul / Masko

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Masko 18/A Blok No:10 Başakşehir – İstanbul

Telefon Numarası: 0212 445 45 44

E-Mail: info@milaboya.com

Milawall İstanbul / Anadolu Yakası

İletişim Bilgileri

Adres : Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi No: 118 Kadıköy – İSTANBUL
Tel: 0 (216) 445 45 44
E-Mail: info@milaboya.com

Milawall İstanbul / Avrupa Yakası

İletişim Bilgilerimiz

Mehmet Akif Mahallesi 3.İnönü Caddesi No:89 İkitelli Küçükçekmece/İSTANBUL

0212 445 45 44

info@milaboya.com

Harita & Kroki

Milawall Özbekistan / TAŞKENT

İletişim Bilgileri

Adres : Muqimiy ko`chasi, 1-Tor ko`chasi, 17-uy Yakkasaroy / TOSHKENT
Tel:  +998 99 122 05 05
E-Mail: uz@milaboya.com

Milawall İzmir

İletişim Bilgilerimiz

Adres; 4328 Sok. No:13/A Yeşillik Cad. Karabağlar / İZMİR

Telefon Numarası: 0 554 722 26 26

E-Mail: izmir@milaboya.com

Milawall Ankara

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Diriliş Mahallesi, Destegül Sokak, Nek Tower altı No:13E Mamak/ANKARA

Telefon Numarası: 0 532 271 00 63

E-Mail: ankara@milaboya.com

Milawall Konya

İletişim Bilgileri

Adres : Ebusuudefendi Caddesi, Havzan Mahallesi 76\A Meram/KONYA
Tel: 0 532 367 29 19
E-Mail: konya@milaboya.com

Milawall Mersin

İletişim Bilgileri

Adres : Çiftlikköy Mahallesi, Ali Kaya Mutlu Caddesi, Leyla Şimşek 1 Apartmanı No : 224 / A
Tel: 0 (539) 869 01 23
E-Mail: mersin@milaboya.com

Milawall Samsun

İletişim Bilgileri

Adres : Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Mehmet Çakır Caddesi, 148/A NO: 1 Atakum / SAMSUN
Tel: 0 534 964 52 80
E-Mail: samsun@milaboya.com

Milawall Trabzon

Adres; Pelitli Mah. Rize Cad. Toki İş Merkezi No:22/E Ortahisar/Trabzon

Telefon Numarası: 0 532 069 61 61

E-Mail: trabzon@milaboya.com

Milawall Adana

İletişim Bilgileri

Adres : Yüzüncü Yıl Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet Bulvarı, No: 91 Çukurova / Adana
Tel: 0 (322) 504 02 01
E-Mail: adana@milaboya.com

Milawall Edirne

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Şükrüpaşa Mahallesi, Bahriye Üçok Caddesi, No:61/16 – EDİRNE

Telefon Numarası: 0 (284) 502 11 22

E-Mail: edirne@milaboya.com

Milawall Gaziantep

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Batıkent Mahallesi, Naci Topçuoğlu Caddesi, No:87/A Şehitkamil/GAZİANTEP
Tel: 0342 999 1827 | 0506 404 0101
E-Mail: gaziantep@milaboya.com

Milawall Antalya

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Sugözü Mahallesi,  Keykubat Bulvarı Çevreyolu Üzeri No:21/B  Alanya / ANTALYA
Tel: 0 (242) 522 0506 / 0 505 646 4552
E-Mail: antalya@milaboya.com

Milawall Bursa

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Yıldırım Cd. No:128, 16110 Nilüfer/Bursa
Tel: 0 (224) 451 26 27 / 0532 231 15 26
E-Mail: bursa@milaboya.com

Milawall Denizli

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Kervansaray Mahallesi, Acıpayam Yolu üzeri, No: 68 Pamukkale / DENİZLİ

Telefon Numarası: 0 533 656 29 15

E-Mail: denizli@milaboya.com

Milawall Şanlıurfa

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Ali baba Mahallesi 5012. Sokak Önkar Sitesi Altı No:24 Karaköprü/ŞANLIURFA

Telefon Numarası: 0532 440 0134 – 0 530 467 73 13

E-Mail: sanliurfa@milaboya.com

Milawall Manisa

İletişim Bilgilerimiz

Adres; Yenimahalle Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı No:123/13 Yunusemre / MANİSA

Telefon Numarası: 0 530 821 55 11

E-Mail: manisa@milaboya.com

Milawall Van

İletişim Bilgileri

Adres : Alipaşa Mahallesi, Suvaroğlu Caddesi, Mustafa Dışarılı Apt. Coşkunlar Yapı, No:25/A İpekyolu / VAN
Tel: (0432) 502 35 48
E-Mail: van@milaboya.com

Milawall Hatay

İletişim Bilgileri:

Adres: Çekmece Mahallesi, Samandağ Bulvarı, No: 100/B Defne / HATAY

Telefon: 0532 162 0495

Mail: hatay@milaboya.com

Milawall Kayseri

İletişim Bilgileri

Tel: 0 532 057 61 38
E-Mail: kayseri@milaboya.com

Milawall Karaman

İletişim Bilgileri

Adres : Cedit Mahallesi İbrahim Baran caddesi No:33/A 70100
Tel: (0338) 214 04 00
E-Mail: karaman@milaboya.com

 

Milawall Eskişehir

İletişim Bilgileri

Adres : Eskişehir Showroom: Kırım Caddesi No:55 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Tel:0(222) 233 87 41 / 0532 231 15 26
E-Mail: eskisehir@milaboya.com

Konum Bilgileri

İletişim Formu

Aşağıdaki iletişim formu ile tüm taleplerinizi bize iletebiprsiniz.

    Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?