Effects NO:6 SAFİR

Kumlu Boya, İnci Dokulu Boya, Sedefli Kumlu Boya isimleri ile jenerikleşen Safir, istenilen görünüme göre fırça veya özel aparatları yardımıyla uygulanan son kat dekoratif boyadır.

Mila Effect, İtalyan dekoratif sedef boya No: 6 Safir, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, içeriğinde kalın tanecikler barındıran özel reçineler ve mekanik pigmentlerle renklendirilmiş, fırça yardımı ile uygulanan dekoratif kaplama malzemesidir.

– Mekana zerafet ve şıklık katar, tam silinebilirdir.
– Teneffüs etme kabileyeti sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençlidir.
– Sararma ve solma yapmaz, uzun yıllar boyunca duvarınıza ahenk katar.

*Daha fazla renk ve effekt için lütfen katalog isteyiniz.

İlgili Blog;

Kumlu Boya, tüm ışıltısı, zarafeti ve tablo asmaya kıyamayacağınız yüzeyi ile, 40. yılında mimari ve dekorasyonda ki keşiflerin öncülüğünü üstlenen Mila Boya Atölyelerinde sizleri bekliyor. Mila Effects No:6 Safirin eşsiz görünümü, desenleri ve renkleri için bayilerimizi ziyaret edebilir ustalarımızdan ücretsiz keşif sonrası uygulama desteği alabilirsiniz.

Mila Effects No:6 Safir 

Mila Boya İtalyan Dekoratif Boya sınıfının 6. üyesi olan; Safir, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, içeriğinde kalın tanecikler barındıran özel reçineler ve mekanik pigmentlerle renklendirilmiş, fırça yardımı ile uygulanan dekoratif kaplama malzemesidir. Uygulandığı mekana zarafet ve şıklık katar. Sınırsız renk ve ton seçeneklerine sahiptir. Tüm ev, okul, kafe, hastane, ofis v.b gibi yaşam alanlarının tüm duvarlarına uygundur.

ÖZELLİKLERİ:

– Mekana zerafet ve şıklık katar, tam silinebilirdir.
– Teneffüs etme kabileyeti sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençlidir.
– Sararma ve solma yapmaz, uzun yıllar boyunca duvarınıza ahenk katar.

*Su bazlı olup, çevreye ve sağlığa zararı yoktur.

*Ürün hakkında daha detaylı teknik bilgi için Mila Boya Teknik Servisinden destek alabilirsiniz.

UYGULAMA:

Uygulama için önceden hazırlanmış kuru ve temiz yüzeye ilk olarak uygun renkte fon boyası uygulaması yapılır. Bunun ardından uygun fırça veya özel aparatı ile uygulanır. Aparatlar ve uygulama için Mila Boyadan destek alabilirsiniz.

SARFİYAT:

İstenilen desene ve kullanılan aparata göre değişiklik gösterip, ortlama 150-250 gr/m2 dir.

Safir, uygulama videosu için video galeriyi ziyaret edebilir, Mila Boya uygulama atölyelerinden bilgi alabilir veya ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz.

Ayrıca tüm Mila Boya Atölyelerinde ve bayilerinde, renk, desen, model seçimi yapabileceğiniz gibi firmamızdan sertifikalı usta seçimi yapabilirsiniz.

Kumlu boyanın renkleri için; Mila Effects No:6 Safir Efekt Boya Renk Kartelası linkini ziyaret edip, Mila Boyanın eşsiz renklerinin hikayelerini öğrenebilir ve duvarlarınızda ki hayranlık uyandıracak esintileri deneyimleyebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?