Effects NO:2 PRESTİGE

Mermer Desenli Boya, Mermer Efekti Boya, Mermer Görünümlü Boya şeklinde sektörde jenerikleşen isimleri ile Prestige, Spatula ve Mala yardımı ile uygulanan su bazlı kendiliğinden renkli efekt kaplama malzemesidir.

TANIM:

Prestige, Dekoratif Mermer Desenli İtalyan Boya, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, macun kıvamında mala veya ıspatula ile dokusu ve yorumu verilen kendiliğinden parlak kaplama malzemesidir.

ÖZELLİKLERİ:

– Mermer efekti görüntüsü verir.Yüksek parlaklığından dolayı renkler canlı ve ışıl ışıldır.
– Prestige, Mermer Desen Boya, çizik ve darbelere karşı dayanıklıdır.
– Tam silinebilir olup, yıllarca sararma solma yapmaz.
– Buhar geçirgenliği sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar.
– Bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençlidir.

**Prestige Mermer Görünümlü Boyanın Uygulama Görselleri ve Renk Kartelasına Sağ Üst Sekmeden Ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Blog:

Mermer Görünümlü Boya

Mermer Görünümlü Boya, hayranlık uyandıran dokusu, yüzeyi ve parlaklığı ile 40 yıllık tecrübesiyle üretim satış ve uygulama desteği sunan Mila Boya Atölyelerinde sizleri bekliyor. Yaşam alanlarınızda fark yaratmak için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya, Günümüzde bir çok ev, ofis, cafe, otel ve restoranların duvarlarını süsleyen mermer efekt boyalar duvarlarda geçmişten günümüze uzanan yolculuğun vücut bulmuş halidir aslında. Mila İtalyan Dekoratif Boya Atölyelerinde Mila Effect NO:2 Prestige ismi ile anılan Mermer Desenli Boya modern mimari ve eski saray esintilerinden izler taşımaktadır. Bir hayli yüksek teneffüs kabiliyeti ile oldukça sağlıklı, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençli olan Mermer Efekt Boya tam silinebilir özelliği ile toz ve kirlere karşıda oldukça avantajlıdır.

Mila Effects NO:2 PRESTİGE

Ustasının spatulasında hayat bulan Mermer Efekt Boya İle ilgili sıkça sorulan sorular;

Mermer Görünümlü Boya Uygulaması

Bu sorunun kopyasını yukarıda verdik aslında. Ustanın spatulası ile hayat bulan Mermer Efekt Boyanın uygulaması ilk olarak zemin hazırlığı ile başlar. Boya öncesi hazırlık ve tamiratlar yapıldıktan sonra özel paslanmaz çelik mala ve spatula yardımı ile duvara iki kat düz şekilde çekildikten sonra yine aynı el aletleri ile doku ve deseni verilir. Uygulama videosuna galeriden ulaşabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Nasıl Yapılır

Mila Boya Uygulama Atölyelerinde ücretsiz eğitimler ile Mermer Efekt Boya uygulamasını öğrenebilir veya Mila Boya’nın sertifikalı ustalarından garantili uygulama desteği alabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Fiyatları

Mermer Efekt İtalyan Boyaların Fiyatları beklenenin aksine her bütçeye uygun olup, uzun yıllar boyunca sararma, solma ve dökülme yapmaz ve size bir sözü hatırlatır ”Kalite Bedelsizdir.” Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için arayabilir veya Mila Boya Atölyelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?