BETONUP

Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı spatula ve mala yardımı ile uygulanan kendiliğinden renkli olup üzerine boya gerektirmeyen dekoratif beton efektli sıvadır.
Beton görünümü ve efekti veren, beton efektli sıvadır. İçeriğinde ki özel reçineler sayesinde doğal beton görünümlüdür. Teneffüs kabiliyeti sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar. Suya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Üzerine boya gerektirmez, İç ve Dış Cephe kartelasında ki tüm renklerde üretimi yapılabilir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. Sararma ve solma yapmaz, uzun yıllar boyunca duvarlarınıza ahenk katar.
Uygulamaya hazır halde olup, her hangi bir şey ilave etmeden uygulanabilir.
23˚C’ de dokunma süresi 2-3 saat, tam kuruma süresi 24 saattir.
Betonup, beton efektli sıvanın sarfiyatı uygulanacak doku ve istenilen desene göre değişmekte olup ortalama 1-2 kg/m2 dir.
25 KG Plastik Kova

UYGULAMA GÖRSELLERİ

RENK KARTELASI


Mila Effect No:8 Betonup – jenerikleşen isimleri ile Beton Görünümlü Boya, Beton Görünümlü Sıva ; Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı spatula ve mala yardımı ile uygulanan kendiliğinden renkli olup üzerine boya gerektirmeyen dekoratif beton efektli sıvadır.

*Betonup, Beton görünümü ve efekti veren, beton efektli sıvadır.

*İçeriğinde ki özel reçineler sayesinde doğal beton görünümlüdür.

*Teneffüs kabiliyeti sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar.

*Mila Efects No: 8 Betonup, Suya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

*Üzerine boya gerektirmez, İç ve Dış Cephe kartelasında ki tüm renklerde üretimi yapılabilir.

*Mila Efects No:8 Betonup, Beton Görünümlü Sıva, Darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun Ömürlüdür.

*Sararma ve solma yapmaz, uzun yıllar boyunca duvarlarınıza ahenk katar.

 

Mila Effects No:8 Betonup – Beton Efektli Sıva Uygulaması

 

 

 

 

*Daha fazla renk ve effekt için lütfen katalog isteyiniz.

Uygulama Videosu : 

Betonup Beton Efektli Sıva Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dekoratif bir boya arıyorsanız dekoratif beton efektli sıva olarak Betonup ürününü kullanabilirsiniz. Duvarınızda beton efekti vermek istediğiniz her bölgede bu ürünü tercih edebilirsiniz. Betunup hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. İç mekanlarda salon, oturma odası, çocuk odası, hol, balkon, ofis başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir. Dekoratif uygulamalarda doğal beton görünümü sunmada en eşsiz ürünlerden biridir. Betonup aynı zamanda dış cephe uygulamaları için de tercih edilebilir. Bina duvarları, bahçe duvarı ya da farklı dış mekanlarda beton efekti uygulamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Bu ürünün kullanım alanı geniştir ve aklınıza gelebilecek her alanda tercih edilebilir.
Boya gerektirmeyen dekoratif sıva olarak da nitelendirilebilecek Betonup su bazlı ve akrilik kompolimer esanslı bir üründür. Boya kendiliğinden renklidir ve üzerine boya yapmadan dekoratif sıva efekti ortaya çıkarabilirsiniz. Bu boya beton görünümündedir ve suya karşı dayanım gösterir. Aynı zamanda su ve darbeler karşısında uzun ömürlü bir üründür. Ürünün içeriğinde özel reçineler bulunur. Bu reçineler doğal beton görünümü elde etmenizi sağlar. İç ve dış cephe kartelasında bulunan tüm renklerde üretebilirsiniz. Üzerine boya uygulamanıza gerek yoktur. Darbeler karşısında yüksek dayanım gösterir. Boyanın teneffüs kabiliyeti bulunur. Bu sayede nem ve rutubet oluşumu olduğunda kendiliğinden dışarı atar. Mekanlarınıza doğal beton görünümü vermek istiyorsanız Betonup sizin için en uygun ürün olacaktır.
Betonup uygulama alanları geniş olan her türlü kişiselleştirmeyi yapabileceğiniz bir üründür. Öncelikle iç ve dış mekanlarda beton efekti vermek istediğiniz duvarda kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Boya gerektirmeyen sıva olarak da bilinen bu ürün evlerinizde, ofislerinizde ya da binalarınızda kullanılabilir. Toplu yaşam alanı ve kamu kurumlarında da estetik bir beton efekti elde etmek istiyorsanız Betonup ürünümüzü kullanabilirsiniz. Bunun yanında dış mekanlarda dış cephenin beton görünümüne kavuşması için de kullanılabilir. Okullarda ve etkinlik alanlarında çocuklara eğlenceli ve sağlık dostu bir beton efekti sunmak için de tercih edebilirsiniz. Boyanın kullanım alanları konusunda hemen bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Mila Boya’nın özel ürünü olan Betonup’ı iç cephede astar uygulaması yapılan her yüzeyde uygulayabilirsiniz. Dış cephede ise beton, çimento, kara sıva, alçı sıva, alçıpan veya MDF gibi aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde uygulayabilirsiniz.
Betonup dekoratif boya renk seçenekleri konusunda şanslısınız. Beton görünümü olması sizleri sadece betonla ilgili renklere hapsedecek diye düşünmeyin. Renkli beton efektli sıva olan Betonup her renkte uygulanabilir. Bu ürünü satın almak istiyorsanız iç ve dış mekan renk kartelasında yer alan tüm renklerde uygulama yapılabilir. Bu sayede her renkte uygulama yaparak beton efekti elde edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama sonrasında üzerine boya uygulaması yapmanız da gerekmiyor. Betonup renk seçenekleri her türlü iç ve dış mekan için seçilebilir. Renk seçenekleri konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Betonup dekoratif boya uygulama tekniği yapacağınız yüzey ve alana göre değişiklik gösterir. Bu ürünü uygulamak için spatula ya da mala kullanabilirsiniz. Betonup uygulama işleminden önce yüzeyin temiz olması önemlidir. Aynı zamanda yüzeyde bir delik gibi alan da bulunmamalıdır. Bunun için gerekli temizlik ve onarım işlemini yaparak boyayı kullanabilirsiniz. Betonup dekoratif boya kendiliğinden renklidir. Uygulama yapacağınız alana boyayı açtıktan sonra mala kullanarak uygulayın ve spatula ile istediğiniz şekli verin. Boya kentliğinden renkli olduğu için boya gerektirmez. Uygulama sonrası kurumasını bekleyin ve yüzeydeki istediğiniz dekoratif efektli sıvayı oluşturun.
Renkli sıva olarak da gösterilen Betonup uygulama süresi açısından da esneklik sunar. Ürünü satın aldıktan sonra ambalaj kapağını açmadıysanız 2 yıl boyunca muhafaza edebilirsiniz. Ürünü 2 yıllık süre içinde istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. Betonup sıva kutusunu açtıktan sonra uygulama yaptığınızda boya kalırsa ambalaj kapağını yine kapayabilirsiniz. Uygun ortamda sakladığınızda yine ihtiyacınız olduğu anda kullanma şansınız olacaktır. Uygun serin ve kuru ortam olursa, güneş ışığı görmezse Betonup uygulama süresi uzar. Boyayı açtıktan sonra efekt vermek için 2-3 saat içinde kurumadan uygulamanız gerekir. Uygulama süresi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Betonup ürününün kuruma süresi ortama ve uygulama kalınlığına göre değişiklik gösterir. Yaz aylarında iç mekanlarda uyguladıysanız oda sıcaklığında 2-3 saat gibi bir sürede tamamen kuruyacaktır. Yaz aylarında bu süre dış mekanlarda güneş görme ve ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterebilir. Renkli dekoratif sıva olan Betonup kuruma süresi kış aylarında biraz daha uzun olabilir. Sıcaklıklar düştüğünde ve ortam sıcaklığı azaldığında kuruma süresi 4-5 saate kadar çıkabilir. İç mekanlarda ısıtma sistemleri ve hava sirkülasyonu uygunsa kuruma süresi daha kısa olur. Kalınlık arttıkça kuruma için beklemeniz gereken süre de uzayabilir. Kalınlık düştükçe daha kısa sürede kuruyabilir. Her durumda boyanın kuruması için 3-4 saat kadar beklemenizi öneriyoruz.
Dekoratif sıva seçimi yapacaksanız genellikle bu ürünler yüksek maliyetlidir. Standart bir iç cephe ya da dış cephe boyası ile karşılaştırırsanız Betonup maliyeti yüksek kalacaktır. Ancak uygulama alanı sınırlı olacağı zaman maliyetler düşer. Betonup fiyatları kutunun büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Standart olarak 25 litrelik kutularda satış yapıyoruz. Ürünün fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız web sitemizden bize ulaşabilir ya da mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Beton efekti vereceğiniz alanın genişliği, uygulama kalınlığı ve kat sayısı gibi özelliklere göre ihtiyacınız olan boya maliyeti de değişiklik gösterir. Bu durumda projenize özel fiyatlandırma bilgisi ve fiyat teklifleri için Mila Boya ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Betonup uygulaması çok pratik olan biri üründür. Spatula ya da mala kullanarak istediğiniz deseni verme şeklinde duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Ancak kusursuz bir efekt ortaya çıkması için uygulamadan önce bir dizi hazırlık yapmanız gerekiyor. İlk olarak uygulama yapılacak yüzeyde kir ve toz olmamalıdır. Bu boya kuru ve sağlam yüzeye uygulanırsa daha iyi tutar. Bu yüzden nemli bir bez yardımıyla kir ve toza karşı bir temizleme yapılmalıdır. Betonup aynı zamanda yüzeyde eski kabarmış boyalar varsa veya şekil bozuklukları varsa istenen kalitede uygulanmaya bilir. Eski kabarmış boyaları zımparalayarak tamir edebilirsiniz. Temizlik ve tamir işlemi sonrasında ihtiyacınız olan uygulama malzemesini temin ederek uygulamaya başlayabilirsiniz.
Su bazlı sıva olarak kullanılan dekoratif beton efekti vermenizi sağlayan Betonup yüzeylerde uzun süre kusursuz bir beton efekti elde etmenizi sağlar. İç ve dış mekanlarda yüzeyin beton efektine sahip olmasını istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Betonup uygulaması sonrasında bakım yaparsanız uzun ömürlü bir kullanım söz konusu olabilir. Yüzeyde bir bakım süreci olursa Betonup sizlere daha uzun süre ilk günkü görünümü sunacaktır. Normal şartlarda bu uygulamadan sonra sorunsuz olarak 5-10 yıl arasında kullanabilirsiniz. Yüzeyde ortaya çıkan kir ve tozları temizlerseniz beton efektini daha uzun süre kusursuz olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 2-3 yılda bir uygulamayı tekrar ettiğinizde beton görünüm her zaman kaliteli ve şık kalacaktır.
Betonup boya yapacaksanız garanti şartlarını da merak ediyor olabilirsiniz. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri uzun yıllar estetik görünüm vaat edecek beton efekti sunmasıdır. Öncelikle darbelere ve suya karşı dayanım gösterir. Darbelere karşı dayanıklı boya olan Betonup nem ve rutubeti de dışarı atma garantisine sahiptir. Ürünü hem iç hem de dış mekanlarda uygulayabilirsiniz. Bunun yanında renk konusunda da geniş seçeneğiniz bulunuyor. İç ve dış mekan renk kartelasında yer alan tüm renklerde Betonup satın alma garantisi bulunuyor. Ürünü kapalı bir şekilde 2 yıl boyunca muhafaza edebilirsiniz. Ürünün garanti süreci ile koşulları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bize ulaşın.
Dekoratif boya uygulamaları özellikle hastane, ve okul gibi sağlık açısından riskli grupların olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bu nedenle Betonup boyasının sağlık açısından bir risk barındırıp barındırmadığı da merak konusu oluyor. Betonup sizlere sağlık açısından hiçbir risk barındırmaz. Bu ürünü sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Doğal içeriğe sahip bir üründür ve insan sağlığına zarar verecek bir kimyasal bileşen barındırmaz. Aynı zamanda çevreye ve diğer canlılara karşı da dost bir içeriğe sahiptir. Betonup boya gerektirmeyen sıva ürününü hem iç hem de dış mekanlarınızda gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.
Betonup renkli sıva satın almak istiyorsanız yetkili bir satıcıdan temin edebilirsiniz. Yaşadığınız şehir de Mila Boya satış bayii varsa buraya giderek satın alabilirsiniz. Burada istediğiniz renk ve özelliklerde satın alabilir ve ürün hakkında bilgi de alabilirsiniz. İnternet üzerinden Betonup temin etmek istiyorsanız Mila Boya güvencesi ile web sitemizden satın alabilirsiniz. Betonup Mila Boya’nın özel beton efekti vermenizi sağlayan koleksiyon bir ürünüdür. Web sitemizden en uygun fiyat teklifleriyle hemen satın alabilirsiniz.
Betonup ürünü ile ilgili bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere uygulama yöntemleri konusunda bilgi verecek ve uygulama eğitimleri ile bu ürünü kullanmada uzman hale geleceksiniz. Betonup uygulama desteği almak ya da uygulama aparatlarını temin etmek için bulunduğunuz yere en yakın Milawall mağazasına da uğrayabilirsiniz. Yetkili bir mağazaya uğrayarak ya da dijital kanallar üzerinden bize ulaşarak Betonup hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?