Prestige Efekt Boya Uygulamaları

Prestige, mermer efektli dekoratif boya uygulamaları, tüm Milawall mağazalarında profesyonel tasarım ve uygulama desteği ile sizleri bekliyor.

Prestige Efekt Boya (Mermer Efekt) Uygulamaları

Mila Effects No:2 Prestige mermer görünümlü dekoratif boya, spatula, mala ve özel el aparatları ile uygulanabilen, parlak dokusu ve mermer desenli yüzeyi ile hayranlık uyandıran su bazlı efekt boya malzemesidir. Prestige mermer efekt dekoratif boya uygulanmadan önce, uygulama yapılacak yüzeyin alt yapı hazırlığı yapılıp pürüzsüz bir yüzey elde edilmelidir. Prestige mermer desenli boya uygulamasında, uygulayıcı oldukça önemlidir. Uygulama yapan kişinin tecrübeli ve kabiliyetli olması gerekir. Milacolor Türkiye geneli tüm mağazalarında sertifikalı uzman ekipler ile hizmet veriyor. Ayrıca tüm Milawall mağazalarından profesyonel tasarım desteği de alabilirsiniz. 42 yıllık tecrübe, bilgi ve birikimi ile yüksek kaliteli tüm dekoratif boyalar, tasarım ve uygulama desteği için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Prestige Mermer Görünümlü Boya (Mermer Efekt Boya) Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prestige mermer desenli boya uygulamasında zemin hazırlığı oldukça önemlidir. Mermer görünümlü boya uygulaması yapılacak yüzey son derece düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Uygulama yapılacak olan yüzeyin alt yapı hazırlığı tamamlandıktan sonra istenilen desene uygun aparatlar yadımı ile Prestige mermer görünümlü boya uygulamasına geçilir. Prestige mermer görünümlü dekoratif boya, parlak ve kaygan dokuda bir yüzeye sahiptir. Su bazlı olup, çevreye ve sağlığa zararsızdır. Prestige mermer efekt dekoratif boyanın teneffüs kabiliyeti bir hayli fazla olup, bakteri ve küf oluşumunun önüne geçer. Çizik ve darbelere karşı dayanıklı olup, silinebilir yapısı ile sararma ve solma yapmadan uzun yıllar boyunca duvarlarınıza estetik katar. Prestige mermer görünümlü dekoratif boya birçok yaşam alanı (ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, otel, hastane vb.) için uygundur. Milacolor Türkiye geneli 10’dan fazla mağazası, 5000 m2’den fazla showroom alanı, bünyesinde bulunan onlarca tasarımcı ve iç mimar, sertifikalı yüzlerce usta ve ressam ekibi ile profesyonel tasarım ve uygulama desteği sağlıyor. Dekoratif boya uygulaması için tasarım ve uygulama desteği alabilirsiniz.

*Mila Effects No:2 Prestige, dekoratif boya (efekt boya) hakkında daha detaylı bilgi için teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

*Teknik Belgeler ve Sertifikaları Milawall mağazalarından talep edebilirsiniz.

* Tüm Milawall mağazalarından yaptıracağınız uygulamalar, sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, Milacolor garantisi altındadır.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?