Duvar Çıtası Uygulamaları

Poliüretan Duvar Çıtası ve Duvar Çıtalama Uygulamaları ; 

Mila Dekoratif Boya Atölyeleri artık üretimini yaptığı Poliüretan Duvar Çıtası ve Ahşap Duvar Çıtalarını duvarlarınıza göre tasarlayıp bünyesindeki profesyonel ekipler ile uyguluyor.

Son yıllarda otel, ev, kafe, okul hastane gibi bir çok yaşam alanlarında karşımıza çıkan ve duvar dekorasyonunun bir parçası haline gelen duvar çıtaları Mila Boya ile buluştu. Tüm Mila Dekoratif Boya Atölyeleri artık fabrikamızda üretilen Poliüretan Duvar Çıtasının satış ve uygulamasını yapıyor. Üstelik yüzlerce model seçeneği ile.

42. Yılında Mimariyi ve dekorasyonu şekillendiren keşiflerin öncülüğünü üstlenen Mila Dekoratif Boya Atölyeleri geride bıraktığı bilgi, birikim ve tecrübe ile İstanbul’da ki fabrikasında poliüretan çıta üretimine başladı. Yüzlerce duvar çıtalama modeli ve duvar çıtası örnekleri sunan Mila Boya Türkiye geneli mağazalarında Duvar Çıtası modellerini sunup bünyesinde bulunan profesyonel ekipler ile memnuniyet garantili uygulama desteği de sağlıyor.

Mila Dekoratif Boya Atölyelerinde duvarlarınızı tasarlarken artık dekoratif boyalara ve duvarlara çok yakışan Poliüretan çıtalama modellerini de kullanabilirsiniz.

Poliüretan Duvar Çıtası Özellikleri;

  • İç ve Dış Cephelerde Kullanılabilir. Neme ve Suya Dayanıklıdır.
  • İçerisinde kanserojen maddeler bulundurmaz. Sağlığa ve çevreye zararı yoktur.
  • Duvar Çıtası her türlü beton, alçı, alçıpan ve sıvalı yüzeylere uygulanabilir.
  • Poliüretan Duvar Çıtası darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • TSE ve ISO Belgeli Fabrikamızda üretilir.

Duvar Çıtası Uygulamaları ve Modelleri;

Türkiye’nin dört bir yanında ki Mila Dekoratif Boya Atölyelerinden ücretsiz tasarım desteği alabilir ayrıca yüzlerce modele ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarında duvarların yanı sıra tavanlarınızda da uygulayabilirsiniz. Mila Dekoratif Boya Atölyeleri Poliüretan duvar çıtalama da memnuniyet garantili uygulama desteği sunuyor. Size en yakın mağazamız için sitemizdeki bayilerimiz sekmesini veya iletişim kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Duvar Çıtalama Örnekleri ; 

Duvarlarınıza Mila Boya gibi çok yakışan Poliüretan Çıtalama uygulama örneklerine ve uygulama görsellerine web sitemizden veya sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Duvar Çıtası Fiyatları ; 

Duvar Çıtası Fiyatları ve duvar çıtalama uygulaması fiyatları için en yakın mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürün temini dilerseniz uygulama için ücretsiz keşif sonrası fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?