Betonup Beton Efekt Uygulamaları

Mila Effects No:8 Betonup, su bazlı, iç ve dış cephe yüzeylerinde uygulanabilen uzun ömürlü beton görünümlü sıva malzemesidir.

Beton Görünümlü Sıva (Beton Efekt Sıva);

Son yıllarda neredeyse tüm yaşam alanlarında (ev, ofis, mağaza, kafe, restaurant, okul, otel, vb.) sıkça karşılaştığımız, şehir yaşamından arınmış brüt dokusu ile ilham veren beton görünümlü duvarlar, Mila Effects No:8 Betonup beton görünümlü sıva uygulaması ile elde ediliyor.

 

Beton Görünümlü Sıva Uygulamaları;

Beton görünümlü sıva uygulaması, istenilen desen ve dokuya göre farklı aparat ve teknikler ile uygulanabilir. Beton efekt sıva uygulaması yapılmadan önce uygulanacak olan beton görünümlü sıvanın renginde Milacolor Hazır Renkli Sıva Astarı kullanılması önerilir. Tüm Beton Görünümlü Duvar Uygulamaları için sektörün öncüsü Milawall mağazalarından destek alabilirsiniz. Milacolor Türkiye geneli 10’dan fazla mağaza 5000 m2’den fazla showroom alanı, 42 yıllık bilgi birikim ve tecrübesine yakışır yüksek kaliteli ürünleri, bünyesinde bulunan uzman tasarımcı ve iç mimarları, sertifikalı ressam, usta ekipleri ile yaşam alanlarınızı tasarlayıp uyguluyor.

Beton Görünümlü Boya Modelleri;

Brüt beton görünümlü renkli hazır sıvalarda binlerce renk ve ton, yüzlerce uygulanmış model için size en yakın Milawall Mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca renk ve model seçimleriniz için keşif hizmetinden yararlanabilir, katalog talep edebilirsiniz.

Beton Görünümlü Sıva Uygulama Videosu;

Beton Efekt Sıva Uygulamaları için, Youtube hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden bulunan galeri sekmesinden video galeri sekmesini ziyaret edebilir, uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

*Mila Effects No:8 Betonup, beton görünümlü sıva hakkında daha detaylı bilgi için teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

*Teknik Belgeler ve Sertifikaları Milawall mağazalarından talep edebilirsiniz.

* Tüm Milawall mağazalarından yaptıracağınız uygulamalar, sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, Milacolor garantisi altındadır.

 

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?