Mermer Görünümlü Boya

Mermer görünümlü boya, hayranlık uyandıran dokusu, yüzeyi ve parlaklığı ile 40 yıllık tecrübeye sahip, üretim, satış ve uygulama desteği sunan Milawall mağazalarında sizleri bekliyor. Yaşam alanlarınızda fark yaratmak için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mermer görünümlü boya, günümüzde birçok ev, ofis, cafe, otel ve restaurantların duvarlarını süsleyen mermer efekt boyalar, duvarlarda geçmişten günümüze uzanan yolculuğun vücut bulmuş halidir. Milawall mağazalarında Mila Effect No:2 Prestige ismi ile anılan mermer desenli boya, modern mimari ve eski saray esintilerinden izler taşımaktadır. Bir hayli yüksek teneffüs kabiliyeti ile oldukça sağlıklı, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençli olan mermer efekt boya, tam silinebilir özelliği ile toz ve kirlere karşı da oldukça avantajlıdır.

Mila Effects No:2 PRESTİGE

Ustasının spatulasında hayat bulan mermer efekt boya ile ilgili sıkça sorulan sorular;

Mermer Görünümlü Boya Uygulaması

Bu sorunun kopyasını yukarıda verdik aslında. Ustanın spatulası ile hayat bulan mermer efekt boyanın uygulaması ilk olarak zemin hazırlığı ile başlar. Boya öncesi hazırlık ve tamiratlar yapıldıktan sonra özel paslanmaz çelik mala ve spatula yardımı ile duvara iki kat düz şekilde çekildikten sonra yine aynı el aletleri ile doku ve desen verilir. Uygulama videomuza galeriden ulaşabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Nasıl Yapılır?

Milawall mağazalarından ücretsiz eğitimler ile mermer efekt boya uygulamasını öğrenebilir veya Milacolor’ın sertifikalı ustalarından garantili uygulama desteği alabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Fiyatları

Mermer efekt İtalyan boyaların fiyatları beklenenin aksine her bütçeye uygun olup, uzun yıllar boyunca sararma, solma ve dökülme yapmaz ve size bir sözü hatırlatır: ”Kalite Bedelsizdir.” Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için arayabilir veya Milawall mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?