Brüt Beton Görünümlü Renkli Hazır Sıva

Brüt Beton Görünümlü Renkli Hazır Sıva, Mila Effects No:8 Betonup brüt dokusu ile ilham veren kendiliğinden renkli, çeşitli beton görünümleri elde edilebilen beton efekt sıva Mila Dekoratif Boya Atölyelerinde sizleri bekliyor.

Mila Effects No: 8 Betonup , Brüt Beton Görünümlü Renkli Hazır Sıva ile ilham veren duvarlara hazır mısınız? Son yıllarda Otel, Okul, Cafe, Ev, Hastane gibi bir çok yaşam alanında karşımıza çıkan beton görünümlü duvarların nasul yapıldığını düşündünüz mü. Şehir yaşamından arınmış dokusu ile ilham veren Betonup  Beton görünümlü sıva tam da bunun için tasarlandı. Beton Efekt Sıva Betonup ile birbirinden şık duvar tasarımla yapabilirsiniz. Özel yapısı sayesinde kolaylıkla desen verilebilen Betonup Mila Dekoratif Boya Atölyelerinde sizleri bekliyor.

Mila Dekoratif Boya Atölyeleri Satış, tasarım ve uygulama hizmeti de sunuyor.

Beton Görünümlü Sıva Mila Effects No:8 Betonup ile yapılmış uygulama örnekleri; 

Betonup, Beton Görünümlü Boya hakkında daha detaylı bilgi için ürünün linkini ziyaret edebilirsiniz.

Brüt Beton Görünümlü Renkli Hazır Sıva Uygulama videosu ; 

Modern mimarı ve dekorasyonda şehir yaşamından arınmış, brüt dokusuyla ilham veren Beton Görünümlü Sıva, Beton Efekt Sıva, Beton Görünümlü Duvar için 40. yılında mimari ve dekorasyonu şekillendiren Mila Boya satış ve uygulama desteği ile yanında.

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?