Duvar Çıtası


Duvar Çıtası, duvar dekorasyonunda sıkça karşımıza çıkan dekoratif duvar aksesuarlarıdır. Duvar çıtası ve tüm duvar çıtalama uygulamaları Milawall mağazalarında sizleri bekliyor.

Poliüretan Duvar Çıtası

Poliüretan Duvar Çıtası, farklı ebatlarda üretimi yapılabilen, boyanabilme özelliği sayesinde dekoratif boyalar ile eşsiz uyumlar yakalanan, iç ve dış cephe kullanımına uygun, darbelere ve çiziklere dayanıklı oldukça uzun ömürlü dekoratif ürünlerdir.

Duvar Çıtalama

Duvar Çıtalama işlemi uygulama yapılacak alanın projelendirilmesi ile yapılır. Duvar çıtalama işleminde farklı ebatlarda duvar çıtaları kullanılabilir. Genişlik olarak 2cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8 cm, 12 cm, 15 cm gibi standart ölçüler olduğu gibi projeye göre özel üretim de yapılabilir. Milawall mağazaları poliüretan duvar çıtası ve duvar çıtalama uygulamalarında profesyonel ekipleri ile tasarlayıp uyguluyor. Türkiye geneli 10 dan fazla mağaza 5000 m2 den fazla showroom alanı, onlarca tasarımcı ve iç mimar, yüzlerce uzman uygulama ekibi ile sizleri bekliyor.

Duvar Çıta Uygulama

Duvarlara dekoratif poliüretan çıta uygulaması projelendirme aşamasından sonra yapılır. İlk olarak duvarda istenilen çıta modelleri seçilir. Model seçiminden sonra genişlik ölçüleri ve projede dizilimleri yapılır. Daha sonra istenilen diğer süslemeler veya motifler varsa onlar eklenir. Tarım bittikten sonra uygulama aşamasına geçilir. Duvar çıta uygulamasında ürün kalitesi kadar, tasarımda önemlidir. Uygulama yapılacak olan duvara göre en iyi tasarım yapılmalıdır. Milawall mağazaları bünyesindeki profesyonel ekipler ile duvar çıtalamada tasarlayıp, uyguluyor.

Duvar Çıtalama Modelleri

Dekoratif duvar çıtalama modellerinde binlerce uygulanmış örnek, yüzlerce tasarım ve en trend modeller için Milawall mağazalarını  ziyaret edebilirsiniz. Milawall mağazalarından profesyonel destek ile model seçiminizi yapıp, yaşam alanlarınıza göre tasarlayabilirsiniz. Duvar çıtalama modellerini incelerken ayrıca dekoratif köşe süslemeleri ve dekoratif motifleri de kullanarak eşsiz modeller çıkartabilirsiniz.

Duvar Çıtası ve Duvar Çıtalama Fiyatları

Poliüretan duvar çıtası fiyatları için mağazalarımızdan fiyat listesi talep edebilirsiniz. Duvar çıtalama ve duvar çıtası uygulama fiyatlandırma ise projeye göre yapılmaktadır. Toplam ölçü , kullanılacak çıtaların boyu ve genişliğine göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?