Mila Boya ”Milaster” Serisi Dekoratif Boya Tanıtım Videosu

Mila Boya, Milaster Serisi ile tasarımın sonsuzluğunu hayallerin sınırı ile harmanlayıp üstün kaliteli Mila Dekoratif Boyalar ile duvarlarınıza hayat veriyor.

 

 

Alışılmışın dışına çıkıp sınırları zorlamaya,  standartları yıkmaya var mısın?

Eğer hazırsan başlıyoruz. Şehir yaşamında sabahtan akşama kadar gözünün en çok  iliştiği obje ne biliyor musun? – Duvarlar

Evinde, ofisinde veya iş yerinde. Her neredeysen bulunduğun ortamın havasında en kuvvetli etkiye sahip obje olan duvarları yıkmayı vadetmeyeceğiz tabi ki. ama o ruhsuz soğuk ve fabrikasyon duvarlardan kurtarıp şehrin yaşamından arınmış dokusu ile ilham veren duvar yapacağımızın sözünü veriyoruz. Hemde bunu sana özel yapacağız. Hadi durma binlerce model, sana ve işletmene özel tasarımla sınırların ötesinde bekliyoruz.

Mila Boya ile artık sanat sana özel tasarım ile birleşip duvarlarına hayat verecek. Duvarların hikayesini artık sen yazacaksın. Tıpkı insanlık tarihinin ilk duvarlara dokunuşunda, sümerlerin ilk kazıdığı sembolde ve yazıda olduğu gibi. Hayatından görmek istediğin tüm renkler bir renkten ve boyadan fazlası ile buluşacak.

Mimari ve dekorasyonu şekillendiren Mila Dekoratif Boya Atölyelerinden ürün temininin yanı sıra uygulama ve tasarım desteği de alabilirsin.

Hayatınıza Estetik Katacak Detaylar İçin Çalışıyoruz.

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?