Dekoratif Boya Uygulamaları ve Modelleri

Dekoratif Boya Uygulamaları ve Dekoratif Boya Modelleri, Türkiye geneli tüm Mila Boya Mağazalarında tasarım ve uygulama desteği ile sizleri bekliyor.

 

 

Dekoratif Boyalar ;

Son yıllarda gelişen teknoloji ve inovatif malzeme teknikleri ile özgün, yaratıcı tasarımların tercih sebebi. Tüm yaşam alanları ( ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, otel v.b) için sınırsız renk, binlerce doku ve desen sunan Dekoratif Boya, çevreye ve sağlığa zararsız, uzun ömürlü ve oldukça mukavemetlidir.

Dekoratif Boya Uygulamaları;

Dekoratif Boya uygulamaları, kaliteli ürün, doğru renk seçimi, uygun tasarım ve iyi bir uygulayıcının elinden çıkması ile duvarlarınızla hayallerinizi buluşturur. Tüm Dekoratif Boya ve Efekt Boya Uygulamaları için oldukça önemli  olan bu dört bileşenin kesişme noktası olan Mila Boya Mağazalarında, önce doku seçimi, sonra tasarımı ve en son profesyonel ekiplerden uygulama hizmeti ile fark yaratan kusursuz uygulamalara sahip olabilirsiniz. Size en yakın Mila Boya Mağazası için sitemizde bulunan Mağazalar sekmesine bakabilirsiniz.

Efekt Boya ve Dekoratif Boya Modelleri ;

Efekt Boyalar ve Dekoratif Boyaların en büyük özelliklerinden bir tanesi sınırsız olmasıdır. Tasarıma göre, uygulamayı yapan kişinin hayal gücüne, el kabiliyetlerine göre ve uygulama aletlerine göre binlerce şekilde çıkabilir karşımıza. Mila Dekoratif Boya Atölyelerinin en büyük gücü olan Atölye kısmı, bünyesindeki yüzlerce usta ve ressamlar ile her yeni günde uygulanan onlarca duvar ve atölyede tasarlanan modellerle yeni ufuklar açar. Tüm Dekoratif Boya Modelleri, Efekt Boya Modelleri için sizde alanında öncü Mila Boya Mağazalarından tasarım ve uygulama desteği alabilirisiniz.

Ayrıca tüm ürün ve uygulamalar için sitemizde bulunan foto galeri sekmesini de ziyaret edebilir, renk seçimleri için kataloglar kısmından renk kartelaları kısmını ziyaret edebilirsiniz. Türkiye geneli 10 dan fazla mağaza ve 5000 m2 den fazla alana sahip Mila Boya Mağazalarında her zaman kahveniz hazır.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?