Betonup – Beton Görünümlü Sıva Uygulama Videosu

Betonup, Beton Görünümlü Sıva Uygulaması tüm Mila Dekoratif Boya Mağazalarında sizleri bekliyor. Üstelik profesyonel ekiplerimizden tasarım ve uygulama desteği de alabilirsiniz.

 

Beton Görünümlü Sıva ;

Beton görünümlü boya, beton görünümlü sıva gibi tanımlar ile özdeşleşen Mila Effects No:8 Betonup, iç ve dış cephelerde yüzeylere beton görünümü vermemizi sağlayan, su bazlı, akrilik esaslı, üzerine ekstra malzeme gerektirmeyen, yüzlerce doku ve desen elde edilebilen, farklı renklerde sunulan, mukavemeti yüksek, uzun ömürlü iç ve dış cephe kaplama malzemesidir.

Beton Görünümlü Boya ;

Betonup ürünü sıva kıvamlı  bir malzeme olup, mala yardımı ile uygulanır. Ancak sıva kıvamı değil de boya dokulu bir yüzey isteniyor ise seçilen ana ürün ve Tones Patina Boyası yardımı ile elde edilebilir.

Beton Görünümlü Sıva Uygulaması ;

Son yıllarda bir çok yaşam alanında ( ev,ofis, mağaza, kafe, restoran, okul, otel v.b) sıkça tercih edilen beton görünümlü sıva uygulamaları, şehir yaşamından arınmış dokusu ile ilham veren yüzeyler vadediyor. Dış ve iç cephelerde uygulanabilen Betonup, beton görünümlü sıva malzemesi ile nefes alabilen teneffüs kabiliyeti yüksek, çevreye ve sağlığa zararsız, uzun ömürlü, tamiratı mümkün yüzeyler elde edebilirsiniz. Tüm Mila Dekoratif Boya Mağazalarından alanında uzman ekiplerimiz ile yaşam alanlarınızı tasarlayıp, profesyonel ekiplerimizden uygulama desteği alabilirsiniz.

Beton Efektli Sıva ;

Beton Efekti veren Mila Effects No:8 Betonup Beton Görünümlü Sıva Malzemesi ile Beton Efekt Sıva Uygulamaları yapabilirsiniz. Beton görünümlü duvarlar için Beton Efekt Sıva tüm Mila Dekotatif Boya Mağazalarında sizleri bekliyor.

Beton Efektli Sıva ve Beton Görünümlü Sıva Uygulamaları için sitemizde bulunan uygulamalar sekmesinden Betonup Uygulamaları kısmını ziyaret edebilirsiniz. Yine ana sayfada bulunan galeri sekmesinden foto galeri kısmını ziyaret edip, diğer dekoratif boyalar ve dekoratif boya uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?