Sart Uygulamaları

Sart, iç ve dış cephe yüzeylerinde uygulanabilen, yapısı sayesinde sınırsız doku ve desen elde etme olanağı sağlayan, su bazlı, sıva kıvamlı dekoratif boya (efekt boya) ürünüdür. Sart dekoratif boya uygulamaları için Milawall mağazalarından tasarım ve uygulama desteği alabilirsiniz.

Sart Dekoratif Boya Uygulamaları

Mila Effects No:5 Sart dekoratif boya, istenilen doku ve desene göre farklı aparat ve uygulama aletleri ile uygulanabilir. Bu ürünün uygulaması için, doğru tasarım, uygun renk seçimi ve uygulamayı yapan kişi oldukça önemlidir. Milawall mağazaları Türkiye geneli 10’dan fazla mağaza 5000 m2’den fazla showroom alanı onlarca tasarımcı ve iç mimar, yüzlerce usta ve ressam ekibi ile duvarlarınızı hayallerinizin bir adım ötesine taşıyor.

Sart Dekoratif Boya Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sart ürünü binlerce doku ve desen elde etmemizi sağlar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sart dekoratif boya uygulamasında üç önemli başlık sıralayabiliriz. Doğru tasarım seçimi, uygun renk seçimi ve uygulayıcı. Bu üç bileşenin kalitesi uygulamanın kalitesinde büyük etkiye sahiptir. İstenilen doku ve desen için öncelikle uygulama yapılacak ortama en uygun tasarım, model seçilmesi gerekiyor. Renk seçiminde ise 20.000’den fazla renk seçeneği arasından tasarıma en uygun olanlar seçilmelidir. Uygulayıcı ise bu üç bileşendeki en önemli etkilerdendir. El kabiliyeti, hayal gücü ve tecrübesi oldukça önemlidir. Bu üç bileşenin en iyisine ulaşabileceğiniz Milawall mağazalarından tasarım, renk seçimi  ve uygulama konusunda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm dekoratif boya uygulamaları için iletişime geçebilirsiniz.

Sart Dekoratif Boya (Efekt Boya) Modelleri

Sart ürünü için model seçeneğinin oldukça fazla olması, kişiye ve hayal gücüne özel tasarlanabilir olmasından dolayı modelleri inceledikten sonra profesyonel  destek alabilirsiniz. Tüm Sart dekoratif boya modelleri iç ve dış cephe yüzeyleri için uygun olup, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su bazlı yapısı sayesinde çevreye ve sağlığa zararsız, oldukça uzun ömürlüdür.

*Mila Effects No:5 Sart, dekoratif boya (sıva) hakkında daha detaylı bilgi için teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

*Teknik Belgeler ve Sertifikaları Milawall mağazalarından talep edebilirsiniz.

* Tüm Milawall mağazalarından yaptıracağınız uygulamalar, sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, Milacolor garantisi altındadır.

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?