Safir Dekoratif Boya Uygulaması

Safir, kumlu metalik dokulu dekoratif boya (kumlu efekt boya) uygulamaları tüm Mila Dekoratif Boya Mağazalarında profesyonel tasarım ve uygulama desteği ile sizleri bekliyor.

Safir Dekoratif Boya (Efekt Boya) Uygulamaları

Mila Effects No:6 Safir kumlu efekt boya, özel dekoratif fırça yardımı ile uygulanan, metalik kumlu dokusu ile zerafet sunan su bazlı dekoratif boya malzemesidir. Safir dekoratif boya uygulanmadan önce zeminin boya için alt yapı hazırlıklarının tamamlanmış olması gerekir. Safir Dekoratif Boya (efekt boya) uygulamasından önce yüzeye uygulanacak olan Safir Dekoratif Boya renginde Mila Silikonlu Mat boya uygulanmalıdır. Safir efekt boya uygulamasında doğru renk seçimi ve uygulayıcı oldukça önemlidir. Mila Dekoratif Boya Mağazaları bünyesindeki tasarımcı ve sertifikalı usta, ressamları ile profesyonel tasarım ve uygulama hizmeti sunuyor. Tüm Mila Dekoratif Boya Mağazalarından garantili uygulama desteği alabilirsiniz.

 

Kumlu Efekt Boya  (Dekoratif Boya) Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumlu Dekoratif Boya uygulaması için ilk olarak uygulanacak yüzeyin altyapı hazırlığı tamamlanmış olmalıdır. Boya için alt yapı hazırlığı tamamlanmış olan yüzeye uygulanacak olan Safir Dekoratif Boyanın renginde Mila Silikonlu Mat İç Cephe boyası uygulanmalıdır. Safir Dekoratif Boya, kumlu metalik dokulu, parlak, ışığa göre yansıma efektli iç ve dış cephe yüzeylerinde uygulanabilen efekt boya malzemesidir. Safir Kumlu Metalik Dokulu Efekt Boya, su bazlı olup, çevreye ve sağlığa zararsızdır. Mukavemeti çok yüksek olup, oldukça uzun ömürlüdür. Safir Kumlu Dekoratif Boya bir çok yaşam alanı (ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, otel, okul, hastane) kullanımına uygundur. Mila Boya Türkiye geneli 10 dan fazla mağaza 5000 m2 den fazla showroom alanı, bünyesinde bulunan onlarca tasarımcı ve içmimar, sertifikalı yüzlerce usta ve ressam ekipleri ile profesyonel tasarım ve uygulama desteği sağlıyor. Mila Dekoratif Boya Mağazalarından tasarım ve uygulama desteği alabilirsiniz.

Kumlu Dekoratif Boya (Efekt Boya) Modelleri

Safir kumlu italyan dekoratif boya uygulamaları ve uygulanmış yüzlerce dekoratif boya modelleri için size en yakın Mila Dekoratif Boya Mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Renk seçimi ve model seçimi konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

*Mila Effects No:6 Safir, Dekoratif Boya (Efekt Boya) hakkında daha detaylı bilgi için teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

*Teknik Belgeler ve Sertifikaları Mila Boya Mağazalarından talep edebilirsiniz.

* Tüm Mila Dekoratif Boya Mağazalarından yaptıracağınız uygulamalar, sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, Mila Boya Garantisi altındadır.

 

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?