Cosmo Dekoratif Boya Uygulamaları

Cosmo Dekoratif Boya (Efekt Boya) Uygulamaları, Türkiye geneli tüm Milawall Mağazalarında profesyonel tasarım ve uygulama desteği ile sizleri bekliyor.

Cosmo Dekoratif Boya (Efekt Boya) Uygulamaları

Mila Effects No:3 Cosmo, özel aparatlar ve mala yardımı ile uygulanan, dokusu ile hayranlık uyandıran su bazlı dekoratif boya malzemesidir. Cosmo dekoratif boya uygulamasından önce duvarın alt yapı hazırlığının tamamlanmış olması gerekir. Cosmo uygulamasında uygun renk seçimi ve uygulamayı yapan kişi oldukça önemlidir. Milacolor, 42 yıllık tecrübe, bilgi ve birikimine yakışır şekilde ürün, tüm dekoratif boya mağazalarında profesyonel tasarım ve sertifikalı ekipleri ile tasarım ve uygulama desteği sağlıyor. Tüm dekoratif boya (efekt boya) uygulamalarını Milawall mağazalarına yaptırabilirsiniz

Cosmo Dekoratif Boya (Efekt Boya) Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cosmo Dekoratif Boya malzemesi ile hayranlık uyandıran dokular elde edilebilir. Cosmo Dekoratif Boya Uygulamaları için öncelikle uygulanacak yüzeyin boya uygulamasına hazır hale getirilmesi gereklidir. Uygulama yapılacak ortama uygun renk seçilmeli ve profesyonel bir ekipten uygulama desteği alınmalıdır. Milawall Mağazaları Türkiye geneli 10’dan fazla mağazası 5000 m2’den fazla showroom alanı bünyesinde onlarca tasarımcı ve iç mimar, yüzlerce sertifikalı usta ve ressam kadrosu ile tüm dekoratif italyan boya (efekt boya) uygulamalarınız için sizleri  bekliyor.

Cosmo Dekoratif Boya (Efekt Boya) Modelleri

Cosmo  italyan dekoratif boya uygulamaları ve uygulanmış yüzlerce dekoratif boya modelleri için size en yakın Milawall mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Milawall mağazalarından renk seçimi ve model seçimi için profesyonel destek alabilirsiniz. Mila Effects No:3 Cosmo ürünü ve Cosmo Plus ürünü olmak üzere iki şekilde sunuluyor. Cosmo ürününü iç cephe yüzeylerinde, Cosmo Plus ürününü ise dış cephe yüzeylerinde kullanabilirsiniz. Cosmo su bazlı olup çevreye ve sağlığa zararsızdır. Tamir ve rötuş yapılabilir olup, mukavemeti oldukça yüksek ve uzun ömürlüdür. Uzun yıllar boyunca yaşam alanlarınıza estetik katar. Tüm dekoratif boya uygulamaları ve dekoratif boya modelleri için size en yakın Milawall mağazası ile iletişime geçebilirsiniz.

*Mila Effects No:3 Cosmo, dekoratif boya (efekt boya) hakkında daha detaylı bilgi için teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

*Teknik Belgeler ve Sertifikaları Milawall mağazalarından talep edebilirsiniz.

* Tüm Milawall mağazalarından yaptıracağınız uygulamalar, sertifikalı ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, Milacolor garantisi altındadır.

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?