Tenis Kort Boyası

Tek bileşenli, su bazlı, yüksek yapışma mukavemetli, Uv dayanımı yüksek solma ve sararma yapmayan tenis kort boyasıdır
Tek bileşenlidir kolay uygulanabilir. Kötü hava koşullarına ve güneşin olumsuz Uv ışınlarına karşı dayanaklıdır. Çatlama kabarma ve dökülme yapmaz. Özel seçilmiş pigmentlerle renklendirildiğinden solma ve sararma yapmaz. Yağlara, zayıf asit ve alkalilere dayanıklıdır. Her türlü mineralzemin ve asphalt üzerine mükemmel aderans ve yapışma sağlar
İlk kat astar uygulaması ürün ½ sulandırılarak yüzeye tatbik edilir .İkinci ve üçüncü kat uygulamalar katlar arası bekleme sürelerine uygun olarak ürün sulandırılmadan veya isteğe göre %10 sulandırılarak uygulanabilir.
Uygulanacak yüzeyler üzerinde bulunan yağ, kir ve emmeyi engelleyen her türlü kalıntı oluşumların tamamen uzaklaştırılması ve yüzeyde oluşan tozların yıkanarak yüzeyden arındırılmalıdır. Yüzeydeki serbest parçalar temizlenmelidir. Sertleştirici kullanılmayan normal perdahlanmış beton yüzeylerde herhangi bir yüzey düzeltme işlemine gerek yoktur. Yüzeylerdeki yapışmaya engel olan parçalar temizlenmelidir. Beton yüzeylerde yüzey sertleştiricisi, kür oluşturucu ürünler ve parafin türevlerinin kullanıldığı alanlarda yüzeyler tekrar pürüzlendirilerek ürün kullanılmalıdır. Tenis kort boyası uygulanan yüzeyler 3 gün süre ile fiziksel ve kimyasal etkilere maruz kalmayacak şekilde korunmalıdır.
Ürün uygulandıktan sonra tam kuruma süresi ve hafif yaya trafiğine açılması 24 saattir.
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?