Su Kesici Kaplama

Su bazlı, özel polimer ile emisyonlar içeren %400 elastikiyete sahip, tek bileşenli, kesinlikle çatlamayan ve %100 su geçirmezlik özelliğine sahip su yalıtım malzemesidir.
Binaların teraslarında, çatılarında, temel ve cephelerinde, su depolarında, çinko yağmur derelerinde güvenle kullanılabilir. Kesinlikle su geçirmez, sıcak ve soğuktan etkilenmez. UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanıklıdır. Yarı akışkan özelliği sayesinde mikro çatlakları tam olarak kapatarak mükemmel bir izolasyon sağlar. Bünyesinde barındırdığı biosidlerden dolayı üzerinde yosun ve bakteri üreyemez. Yanıcı değildir ve boyanabilir.
Uygulanacak yüzeyler temiz ve kuru olmalıdır. Yüzeyde aderansı azaltacak yağ, kir, toz olmamalıdır. Zayıf ve taşıyıcı özelliği olmayan bölgelere bol bol izoastar sürülmelidir. Uygulama fırça veya rulo ile yapılabilir. Mekanik mukavemet gerektiren yerlerde fazladan koruyucu amaçlı bir kat daha yapılması tavsiye edilir.
Su yalıtımı gereken yerlerde beton, sıva, biriket veya teras, çatı, pencere pervazları, damlalık gibi yapıların farklı kısımlarında ve donanımlarında, ayrıca havuz, sarnıç, su deposu olarak kullanılan bölümlerin yalıtımlarında güvenle kullanılabilir.
Katlar arasında 24 saat beklenmelidir.
0,400kg/m2
2,5 KG, 7,5 KG, 15 KG Plastik Kova
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?