Söve Harcı

Akrilik emülsiyon esaslı, xps ve eps esaslı polistiren kaplamalarında kullanılabilen, söve kaplama makinesi veya kompresöre bağlı fasarit tabancası ile tatbik edilebilen, doğal renkli mineral parçacıklarından oluşan mozaik sıvadır.
Mila söve harcı suya karşı dayanıklıdır. Kolay karışır. İnce tane yapısından dolayı dökümde pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Dış cephe montajı kolaydır. Binalarda estetik bir görüntü oluşturur. Yüksek aderans özelliğine sahip olduğu için kayma yapmaz. Emülsiyon karışımda kurumayı hızlandıran kurutucuların bulunmasından dolayı hızlı bir kuruma süreci oluşturur. İster hava tabancası ister çekme sıvama makinesi ile yüzeye uygulanabilir. Yüksek su buhar geçirgenliği ile su buharının engellenmeden dışarıya atılıp binaların nefes almasını sağlar.
Çekme Uygulaması: Mila söve harcında çekme uygulamasına başlanılmadan önce 1 kova söve harcına takriben 400 gr su ilave edilerek düşük devirde dönen bir karıştırıcı ile 3 dakika karıştırınız. Püskürtme Uygulaması: Mila söve sıvası, püskürtme uygulaması için bir kova söve harcına takriben 3 litre su ilave ederek düşük devirde dönen bir karıştırıcı ile 3 dakika karıştırınız daha sonra kompresöre bağlı fasarit tabancası ile tatbik ediniz.
Yüzey kuruması yaklaşık 24 saat. Tam kuruması 6 saat. Daha düşük sıcaklık ve daha yüksek bağıl nem, kuruma süresini uzatır.
25 KG Plastik Kova
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?