Grenli Boya

Akrilik esaslı, silikon takviyeli, uzun ömürlü iç cephelerde dekor amaçlı, dış cephelerde ise kaplama malzemesi olarak kullanılan, rulo çeşidine göre değişik doku ve desenler elde edilen bilen kaplama malzemesidir.
İstenilen kalınlıkta ve rulo çeşidine göre desen verilebilen kaplama malzemesidir. Dokusu ve kalınlığı nedeniyle sıva yüzeyindeki bozuklukları etkisiz hale getirir. Çatlaklardan etkilenmez granit görünümlü ve dekoratiftir. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Güneş, soğuk, deniz suyu, sanayi atmosferi gibi şartlara dayanıklıdır. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Yangın tehlikesi olmayıp sağlığa zararlı değildir. Kabuklanmaz, pullanmaz, soyulmaz optimum buhar geçirgenliğine sahiptir. Bürüt beton, düz sıva, asbest, çimento gibi her türlü dış yüzeyin su geçirimsizliğinin sağlanmasında, dekorasyonunda, ahşap asıllı yüzeylerde ve bina iç yüzeylerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir.
Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta, duralit) ve bina iç hacimlerinde dekoratif amaçla kullanılır.
20°C de 3-4 saatte kurur.
0,600-1,500 kg/m²
25 KG Plastik Kova

RENK KARTELASI


TANIM:

Mila Tekstürlü (Grenli) Boya, akrilik esaslı, silikon takviyeli,uzun ömürlü iç cephelerde dekor amaçlı, dış cephelerde ise kaplama malzemesi olarak kullanılan , rulo çeşidine göre değişik doku ve desenler elde edilen bilen kaplama malzemesidir.

*Daha fazla renk ve effekt için lütfen katalog isteyiniz.

ÖZELLİKLERİ:

*Mila Grenli Dış Cephe Kaplaması değişik kalınlık ve görünümlerde uygulanabilir.

*Dokusu ve kalınlığı nedeniyle sıva yüzeyindeki bozuklukları etkisiz hale getirir.

*Mila Tesktürlü Dış Cephe Boyası, Çatlaklardan etkilenmez granit görünümlü ve dekoratiftir.

*Mila Tekstürlü Kaplama istenilen kalınlıkta ve rulo çeşidine göre desen verilebilen kaplama malzemesidir.

*Güneş, soğuk, deniz suyu, sanayi atmosferi gibi şartlara dayanıklıdır.

*Mila Tekstürlü BoyaSağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz.

*Yangın tehlikesi olmayıp sağlığa zararlı değildir.

*Kabuklanmaz, pullanmaz, soyulmaz optimum buhar geçirgenliğine sahiptir.

*Mila Grenli Boya, içeriğindeki silikon sayesinde bünyesine uzun süre su kabul etmez.

*Bürüt beton, düz sıva, asbest, çimento gibi her türlü dış yüzeyin su geçirimsizliğinin sağlanmasında, dekorasyonunda, ahşap asıllı yüzeylerde ve bina iç yüzeylerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir.

UYGULAMA: Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta,duralit) ve bina iç hacimlerinde dekoratif amaçla kullanılır.
HAZIRLANIŞI : Boya kullanılmadan önce iyice karıştırılmalı ve zeminin durumuna göre ilk katta %50 ile %100 oranında su ile inceltilmeli ve son katta %20 oranında su ilave edilerek inceltilmelidir.

KURUMA SÜRESİ: 20°C de 3-4 saatte kurur.

SARFİYAT :  Sarfiyat: 0,600-1,500 kg/m²

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?