Silikonlu Parlak Dış Cephe Boyası

Silikonlu bağlayıcılar ve sentetik reçinelerle modifiye edilmiş, mekanik pigmentlerle renklendirilmiş, uzun ömürlü, kendini yıkama özelliğine sahip, her türlü iklim koşullarına dayanıklı parlak dış cephe boyasıdır.
Kendini yıkama özelliğine sahip olup, zorlu iklim koşullarına karşı dayanıklıdır. Yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Çatlama ve dökülme yapmaz. Kendiliğinden parlak olup üzerine cila, parlatıcı vs. gerek duymaz. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Kabarma ve dökülme yapmaz yüksek kapatma gücüne sahip olup özenle hazırlanmış renkler ile yapıların dış cephelerinde kalıcı dekoratif ve güzel bir görünüm sağlar. Neme ve suya dayanıklı, alkali ve kimyasal direnci yüksektir.
Uygulama yapılacak zemin kuru ve temiz olmalı, aderansı azaltacak yağ, kir ve toz olmamalıdır. Zayir ve taşıyıcı özelliği olmayan bölgelere İZOASTAR bol miktarda sürülmelidir. Yüzeye iki kat halinde fırça veya rulo ile uygulanır.1.Kat boyunca ortalama %20,2.kat boyaya ise ortalama %10 oranında su ilave edilir. Su oranı yüzeyin emiciliğine göre değişebilir.
Binaların dış ve iç kısımlarında, her türlü duvar, prekast, söve, ahşap ve antipas uygulanmış metal yüzeylerde, uygun astarlar ile ideal bir cephe kaplama ve boyası olarak kullanılabilir.
Boyanın kuruma süresi +20°C de (nem oranı % 50 iken) 1-3 saattir. Bünyesel kuruma ve sertleşmesi 48 saattir.
Tek katta ortalama 0,100 – 0,150 kg/ m² . Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
2,5 KG, 7,5 KG, 15 KG Plastik Kova
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?