Çizgi Desenli Hazır Sıva

Akrilik bağlayıcılı uzun ömürlü, desenli, iç cephelerde dekoratif amaçlı (beton efekt, beton görünümlü sıva, sıva görünümlü duvar, beton rengi boya) dış cephelerde ise kaplama malzemesi olarak kullanılır.
Farklı kalınlık ve görünümlerde uygulanabilir. Dokusu ve kalınlığı nedeniyle sıva yüzeyindeki bozuklukları etkisiz hale getirir. Çatlaklardan etkilenmez granit görünümlü ve dekoratiftir. Görünüş hatalarını ortadan kaldırır. Güneş, soğuk, deniz suyu, sanayi atmosferi gibi şartlara dayanıklıdır. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Yangın tehlikesi olmayıp sağlığa zararlı değildir. Kabuklanmaz, pullanmaz, soyulmaz optimum buhar geçirgenliğine sahiptir. Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta,duralit) ve bina iç hacimlerinde dekoratif amaçla kullanılır.
Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta, duralit) ve iç dekorasyonda beton efekti, beton boyası olarak da kullanılır.
25 KG Plastik Kova

RENK KARTELASI


TANIM:

Mila Hazır Renkli Sıva , akrilik bağlayıcılı uzun ömürlü, desenli, iç cephelerde dekoratif amaçlı (beton efekt, beton görünümlü sıva, sıva görünümlü duvar, beton rengi boya) dış cephelerde ise kaplama malzemesi olarak kullanılır.

*Daha fazla renk ve effekt için lütfen katalog isteyiniz.

ÖZELLİKLERİ:

*Mila Hazır Renkli Sıva, değişik kalınlık ve görünümlerde uygulanabilir.

*Dokusu ve kalınlığı nedeniyle sıva yüzeyindeki bozuklukları etkisiz hale getirir.

*Mila Desenli Hazır Sıva, çatlaklardan etkilenmez granit görünümlü ve dekoratiftir.

*Mila Desenli Sıva Malzemesi, görünüş hatalarını ortadan kaldırır.

*Güneş, soğuk, deniz suyu, sanayi atmosferi gibi şartlara dayanıklıdır.

*Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz.

*Yangın tehlikesi olmayıp sağlığa zararlı değildir.

*Kabuklanmaz, pullanmaz, soyulmaz optimum buhar geçirgenliğine sahiptir.

*Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta,duralit) ve bina iç hacimlerinde dekoratif amaçla kullanılır.

 

UYGULAMA: Bürüt beton, düz sıva, asbest çimento levhaları gibi her türlü düşey dış yüzeylerin su geçirimsizliğinin sağlanmasında ve dekorasyonunda, ayrıca ahşap asıllı yüzeylerde (sunta,duralit) ve iç dekorasyonda beton efekti, beton boyası olarak da kullanılır.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?