NELER YAPIYORUZ

DENEYİMLİ, YENİLİKÇİ, SINIRSIZ, NATÜREL!

Mimariyi ve dekorasyonu şekillendiren, yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenen Milacolor, Türkiye ekonomisine katma değer yaratmaya devam eden Korusan Boya ve Kimya Sanayi’nin 40. yılında renkli yolculuğuna başladı.

Milacolor sektörün ihtiyaç duyduğu, yenilikçi malzeme geliştirme odaklı, farklı bakış açıları ile kreatif çözümler sunarak duvarlarınıza sadece renk değil hayat veriyor. Milawall mağazaları ile hayalinizdeki renkler duvarlarınızda hayat buluyor. Yaşam alanları ve projeler için farklı çözümler arayanlar, Milawall mağazalarında aradığı renklerin hikayeleri ile buluşup, sertifikalı ekiplerin öncülüğünde uygulama desteği alabiliyor.

İNOVATİF, ESTETİK, UZUN ÖMÜRLÜ, SAĞLIKLI!

– Sınırsız desen, 20.000 renk ve daha fazlası, binlerce model, yüzlerce ürün.

– Çevreye ve sağlığa zararsız su bazlı malzemeler.

– Farklı iklim koşullarında uygulanmış çözümler ve güçlü üretim alt yapısı.

– Showroomlarımız bünyesindeki ekipler ile garantili sonuçlar.

– Geride bıraktığımız 41 yıla yakışır kalıcılıkta uygulamalar.

ÜRETİYORUZ, TASARLIYORUZ, SUNUYORUZ, UYGULUYORUZ!

41 yıllık tecrübe, bilgi ve birikim ile yapıların iç ve dış cepheleri için sağlıklı, doğal ve uzun ömürlü ürünleri doğanın kendi renkleriyle İstanbul’daki fabrikamızda üretiyoruz.

Yapıların iç ve dış cephede ihtiyaç duyduğu tüm boyaları, kaplamaları, astarları, izolasyon malzemelerini ve profesyonel çözüm ürünlerini sınırsız renk seçeneği ile sunuyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanındaki atölyelerimiz ve showroomlarımızda tasarımın sonsuzluğunu hayallerinizin sınırı ile harmanlayıp deneyimli ustalar ve ressamlarımızla yaşam alanlarınıza uyguluyoruz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?