MİSYON & VİZYON

1978 yılında başlayan serüven, 1995 yılında geride bıraktığı tecrübe,  bilgi birikimi ve her gün tazelenen genç beyin ile güçlü bir kuruluş olarak kendi kulvarındaki yerini aldı.
İç ve dış cephe boyaları, hazır sıvalar, tamir harçları, izolasyon malzemeleri üzerine değişen teknolojinin,  gelişen malzeme tekniklerinin yakın takipçisi olup, aynı sisteme özgün katkılarda bulunmuştur.

Özgün fikirlerin buluşup yıllarla yoğrularak geldiği 2000’li yılların başında özellikle kalitesine yapışmış adıyla kendisinden söz ettirmeye başarmıştır.

Söz konusu ettiğimiz bilgi birikimi pratikte kendisini göstererek; kılgısal olgunluğunu, uygulama güzelliğini,  uygulama sonuçlarını, doğal ortamında boyanın değişimini izleme ve test etme imkânı sağlamıştır. Geride kalan 38 yılın getirdiği tecrübe birikimi ve yine üzerine eklediği pozitif bilgi birikimiyle dünya şirketlerinin kulvarına girme yolundadır.

Yapıların kısa süreli değil kalıcı ve koruyucu bir nitelikle bezenmesi firmanın temel felsefesidir. Ani ve geçici zaman değil 38 yıllık tecrübesine yakışan kalıcılığı benimsemektedir.

1995 yılından sonra KORUSAN LTD olarak kurulup yoluna devam ederken özellikle Kazakistan, Kırgızistan, Ukrayna, Bulgaristan, Kosova ve Türk Cumhuriyetleri ile  Balkanlar’da ihracatını gerçekleştirerek “doğu” TÜRK KALİTESİ’ni tanıtmıştır.

Günümüzde ise MİLACOLOR markasını bünyesine alan KORUSAN yurt içinde de uzman kadrosu ile ürün, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Kendi ürettiğine sahip çıkan bir nesle, doğal boya ve renkler değil doğanın kendi rengini sunuyor

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?