Mastik

Mila Mastik, akrilik esaslı elastiki reçinelerle modifiye edilmiş antibakteriyel, dolgu malzemesidir.
Daimi elastiktir, boyanabilir, uzun ömürlüdür. Yanıcı değildir. Mila Mastik, yüksek esneklik, yapışma izolasyon gücüne sahiptir. UV ışınlarına dayanıklıdır. Isı farklılıklarından etkilenmez. Sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Tuğla, beton, ahşap vb. bütün gözenekli yüzeylerde kullanılabilir. Binaların iç ve dış cephelerinde bulunan çatlaklarda, prefabrik elemanlarda, fuga ve derz doldurulmasında alüminyum demir, PVC, ahşap doğramalarında ve çatı baca gibi çoğu yerde kullanılabilir. Uygulanması ve temizlenmesi oldukça kolaydır.
Dolgu aralıkları temiz, kuru, yağ ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Ambalaj içindeki malzeme ağzından dolma pompa (kapalı gövde, pistonlu) ile alınıp, derze göre bir plastik uç takılarak, fugaya sıkılır. Mastik sıkıldıktan sonra, suyla ıslatılmış bir spatula veya benzeri bir aparat ile bastırılarak düzeltilir. Tatbikattan hemen sonra, mastik yüzeyi kabuk bağlayana kadar, su etkisinden, yağmurdan korunmalıdır. Çalışma yerinde istenmeyen yerlere bulaşan mastik, su ile temizlenebilir.
Ahşap, beton, tuğla vb inşaat malzemelerinin az ve orta hareketli birleşim yerlerinde. Duvar ve tavanlardaki çatlakların doldurulmasında. Pencere, kapı ve duvarların birleşim yerlerinde.
25 KG Plastik Kova
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?