İtalyan Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan boya nasıl yapılır? sorusunun cevabı Milawall mağazalarında sizleri bekliyor. Ücretsiz İtalyan dekoratif boya uygulama eğitimleri için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm İtalyan dekoratif boya uygulama videoları için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İtalyan Dekoratif Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan dekoratif boyalar, duvarlarda fark yaratan görüntüsü, ortama kattığı estetik, uzun ömürlü ve estetik olması sebebi ile bir hayli tercih ediliyor. Şehir yaşamından arınmış doğal görüntüsü ile ilham veriyor.

Bugünkü blog yazımızda, en çok sorulan sorulardan birisi olan “İtalyan dekoratif boya nasıl yapılır?” sorusunu sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

İtalyan dekoratif boyalar için tek tarifli bir uygulama söz konusu değildir. Her ürünün uygulaması birbirinden farklıdır. Her ürün için farklı uygulama çeşitleri ve bunları uygulamak için kullanılan el aparatlarıda farklılık gösterir.

Milacolor’ın İtalyan dekoratif boya ve efekt ürünlerinin uygulamasını ve nasıl yapılır sorusunu anlatacak olursak;

Mila Effects No:1 Fames: Fames, ilk kat fon boyası uygulandıktan sonra istenilen desene ve dokuya bağlı olarak, desenli rulo veya baskı tamponu yardımı ile uygulanır.

Mila Effects No:2 Prestige: Prestige, spatula ve mala yardımı ile yüzeye duvarın durumuna göre bir veya iki kat uygulandıktan sonra istenilen desende uygulama yapılır.

Mila Effects No:3 Cosmo: Cosmo, seçilen renge uygun fon boyası bir kat uygulandıktan sonra, ikinci katta zar olarak çekilir. Son olarakta özel aparatı veya mala yardımı ile deseni verilir.

Mila Effects No:4 Amber: Amber, ilk olarak macunu tek kat olarak çekilir. İkinci katta ise istenilen desen verilir. Son olarak istenilen efekt duvara çekilir.

Mila Effects No:5 Sart: Sart, isteğe bağlı olarak farklı aparatlarla çeşitli desenler verilebilir. Usta bu malzemeye yorumunu ve dokusunu katar.

Mila Effects No:6 Safir: Safir, İlk olarak seçilen renge uygun fon boyası duvara bir kat olacak şekilde uygulanır. Sonra fırça yardımı ile istenilen desene yönelik uygulama yapılır.

Mila Effects No:8 Betonup: Betonup, istenilen uygulamaya göre desenli, dokulu, derzli vb. spatula ve mala yardımı ile duvara uygulanır.

Milacolor ücretsiz eğitimlerine katılarak sertifika alabilir. Ürünlerin detaylı olarak uygulamalarını öğrenebilirsiniz. Milawall mağazaları satış hizmetinin yanı sıra garantili uygulama desteği de sunuyor.

Ayrıca ürünlerin uygulama videoları için video galeri sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?