Antibakteriyel Boya

Mila Antibakteriyel, su bazlı, tam silinebilir, küf ,bakteri ve mantar oluşumuna karşı dirençli, 1.sınıf, ipek mat dokuda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.
Bakterilere geçit vermez, küf ve mantar oluşumuna karşı direç sağlar. İpeksi mat görünümlüdür. Sürüldüğü yüzeye canlılık kazandırır. Sararma solma yapmaz, uzun yıllar boyunca evinize ahenk katar. Yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Çatlama ve dökülme yapmaz. Nefes alma kabiliyeti sayesinde duvardaki rutubeti dışarı atar. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Işıkla kendini temizleyen fotokatalitik özelliğine sahiptir. Yüzeyde oluşabilecek lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Kokusuz, insan ve çevre dostudur.
Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, tozsuz, yağ, kir gibi yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Macun, astarlama ve alt yüzey işlemi tamamlanmış iç mekanlarda son kat boyası olarak kullanılır. Uygulamasına geçilmeden önce macunlu alçı ve emici yüzeylere şeffaf izoastar kullanılması tavsiye edilir. Astarın kurumasını takiben iki kat halinde rulo veya fırça ile uygulanır. Uygulama esnasında ortam ve yüzey sıcaklığının +5 C ile + 30 C arasında olmasına dikkat edilmelidir.
Beton, brüt beton, sıva, MDF, betopan, tuğla, eski boyalı, cam tekstili, boyanabilir duvar kağıtları üzerine uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı, macun çekilmiş, alt yapısı tamamlanmış yüzeylerde yüksek dekoratif performansını gösterir.
Mila Antibakteriyel boyanın kuruma süresi +20°C de (nem oranı % 50 iken) 1-3 saattir. Bünyesel kuruma ve sertleşmesi 48 saattir.
Tek katta yüzeye bağlı olarak ortalama 0.100 lt/m² dir.Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.
3,5 KG, 10 KG, 20 KG Plastik Kova
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?