Ahşap Desen Boya

Özel su bazlı ve sentetik reçinelerle modifiye edilmiş, mekanik pigmentlerle renklendirilmiş her türlü iklim koşullarına dayanıklı renkleri solmaz, su geçirmez, kendi kendini temizleme özelliğine sahip, yıkanılabilir çeşitli uygulama aparatları ile değişik doku ve desen elde edilebilen parlak uzun ömürlü dekoratif dış cephe boyasıdır.
Yağmur nem güneş ışığı gibi her türlü atmosferik koşullara karşı dayanıklıdır. Yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Çatlama ve dökülme yapmaz. Nefes alma kabiliyeti sayesinde duvardaki rutubeti dışarı atar. Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz. Kendini temizleme özelliğine sahiptir. Her türlü yapıların iç ve dış cephelerine koruyucu ve dekoratif amaçlı kullanılabilir.
Uygulama yapılacak zemin özellikle pürüzsüz ve düzgün hale getirilmiş zemin üzerine istenilen desene uygun renkte dış cephe boyası uygulamalı ve kurumasını takiben istenilen desene göre uygun aparatlarla tek kat uygulanılır. Zemini hazır ağaç desen vb yüzeylere eskitme görüntü ve parlaklık vermek için ortalama %50 su ile inceltilip fırça ile uygulanır.
Her türlü yapıların iç ve dış cephelerine koruyucu ve dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir
Mila Ahşap Desenli Boyanın kuruma süresi +20°C de (nem oranı % 50 iken) 1-3 saattir. Bünyesel kuruma ve sertleşmesi 48 saattir.
Normal düz yüzeyler için 1 m² sarfiyatı; 0.300-0.400 kg/m² dir. Düz olmayan yüzeylerde zeminin durumuna göre sarfiyat artar.
10 KG, 20 KG Plastik Kova

TANIM

Mila Ahşap Desen Boya( Patina Boyası) Özel su bazlı ve sentetik reçinelerle modifiye edilmiş, mekanik pigmentlerle renklendirilmiş her türlü iklim koşullarına dayanıklı renkleri solmaz, su geçirmez, kendi kendini temizleme özelliğine sahip, yıkanılabilir çeşitli uygulama aparatları ile değişik doku ve desen elde edilebilen parlak uzun ömürlü dekoratif dış cephe boyasıdır.

 

ÖZELLİKLERİ

*Yağmur nem güneş ışığı gibi her türlü atmosferik koşullara karşı dayanıklıdır.

*Yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Çatlama ve dökülme yapmaz.

*Nefes alma kabiliyeti sayesinde duvardaki rutubeti dışarı atar.

*Sağlığa ve çevreye zararsızdır. İçeriğinde kanserojen maddeler bulunmaz.

*Mila Ahşap Desen Boya, kendini temizleme özelliğine sahiptir.

*Mila Patina Boyası, her türlü yapıların iç ve dış cephelerine koruyucu ve dekoratif amaçlı kullanılabilir.

UYGULANACAK YÜZEYLER

Her türlü yapıların iç ve dış cephelerine koruyucu ve dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir

 

 

UYGULAMA

Uygulama yapılacak zemin özellikle pürüzsüz ve düzgün hale getirilmiş zemin üzerine istenilen desene uygun renkte dış cephe boyası uygulamalı ve kurumasını takiben istenilen desene göre uygun aparatlarla tek kat uygulanılır. Zemini hazır ağaç desen vb yüzeylere eskitme görüntü ve parlaklık vermek için ortalama %50 su ile inceltilip fırça ile uygulanır
BOYANIN HAZIRLANIŞI

Mila Patina Boyası kullanılmadan önce iyice karıştırılmalı ve zeminin durumuna göre ilk katta %50 ile %100 oranında su ile inceltilmeli ve son katta %20 oranında su ilave edilerek inceltilmelidir.

KURUMA SÜRESİ

Mila Ahşap Desenli Boyanın kuruma süresi +20°C de (nem oranı % 50 iken) 1-3 saattir. Bünyesel kuruma ve sertleşmesi 48 saattir.
SARFİYAT

Normal düz yüzeyler için 1 m² sarfiyatı; 0.300-0.400 kg/m² dir. Düz olmayan yüzeylerde zeminin durumuna göre sarfiyat artar.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin yerde dondan korunarak iki yıl saklanabilir. Direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.
 

RİZİKO UYARILARI

R 43: Cilde temas ile duyarlılığın artması mümkündür.
GÜVENLİK UYARILARI
S 2: Çocukların eline geçmemelidir.
S 23: Gaz/Duman/Buhar/Aerosol teneffüs etmeyiniz.
S 24: Cilde temas etmesini önleyiniz.
S 37: Uygun koruyucu eldiven kullanınız.
S 46: Yutulması halinde derhal doktora başvurunuz ve ambalaj ya da etiketi gösteriniz.
S 56:Bu maddeyi ve kabını bunun için ruhsatlı özel atık deposuna teslim ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?